Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  3.OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK
  08 Mart 2015 Pazar 09:16

  3.OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK

  3.Olağanüstü genel kurulumuzu gerçekleştirdik.

  Saygıdeğer Hemşehrilerim;

            07.03.2015 Cumartesi günü yapılan Bürokrat Ankaralılar Derneği 3. Olağanüstü Genel Kurulunda oy birliği ile değerli arkadaşlarımızın teveccühü sonucu Genel Başkan olarak seçilmiş bulunmaktayım.

            Ankara'nın manevi şahsiyeti Hacı Bayram Veli Hazretlerinin ekmiş olduğu; sevgi, saygı ve hoşgörü tohumlarının yeşermesi ve kardeşlik ruhunun tesisi için BADER olarak en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağımızı bilmenizi isterim.

            Bu vesile ile; her zaman yanımızda olup telgraf gönderen Sayın Bakanımız Ankara Mv. Prof.Dr.Emrullah İŞLER'e, desteğini bizden hiç esirgemeyen Sayın Bakanımız Halil ŞIVGIN'a, her zaman yanımızda olduğunu bildiğim Akyurt Belediye Başkanımız Sayın Gültekin AYANTAŞ'a, TAİF Başkanı Sayın Ali Rıza ERCAN'a, ÇUDEF Başkanı Sayın Recep TAŞ'a, Ankara Marangoz O.Başkanı Sayın Rıdvan AKTAŞ'a ve bu süreçte fedakarliklarini esirgemeyen yonetim kurulu uyesi arkadaslarima ve isimlerini sayamadığımız Ankara'nın değişik yerlerinden ve kurumlarından Genel Kurulumuza iştirak eden Genel Müdürlerimize, Daire Başkanlarımıza, Belediye Başkan Yardımcılarımıza, Müdürlerimize, STK Başkan ve üyelerine, Kıymetli Hanımefendilere, Basın Mensuplarımıza, Sayın Konuklarımıza ve tüm katılımcılarımıza, katılım ve katkılarından dolayı teşekkür eder, ayrı ayrı hepsine saygı ve hürmetlerimi sunarım.

  Mustafa AKDOĞAN
  BADER a.
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Bu haber toplam 1040 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim