Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  7.KAHVALTILI İSTİŞARE TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
  07 Ocak 2016 Perşembe 09:19

  7.KAHVALTILI İSTİŞARE TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

  Altındağ ilçesine bağlı Siteler’de özel bir restoranda gerçekleştirilen istişare toplantısına yaklaşık 70 kişi katıldı.

  Derneğimiz tarafından yedincisi gerçekleştirilen kahvaltılı birlik, beraberlik ve istişare toplantısı "Ankaralıların Birlik ve Beraberliğinin Büyüyen Türkiye’ye Etkisi" ismiyle gerçekleştirildi. Altındağ ilçesine bağlı Siteler’de özel bir restoranda gerçekleştirilen istişare toplantısına yaklaşık 70 kişi katıldı.

  Genel Başkan Mustafa AKDOĞAN, yaptığı açıklamada, her düşünceden ve görüşten insana kapılarının sonuna kadar açık olduğunu söyledi. En önemli hedeflerinin halkayı büyütmek olduğunu vurgulayan AKDOĞAN, "Bu organizasyona çok büyük teveccüh oluşmaya başladı. Şu anda 300-400 kişi hali hazırda BADER’e üye olmak için sıra bekliyor. Haziran’da yapılacak genel kurulumuzun ardından inşallah onların hepsini de üye yapacağız. Bununla birlikte inşallah atık salonlara sığmayarak büyük arenalarda bu toplantıları gerçekleştireceğiz" diye konuştu.

  Çubuk Belediye Başkanı Tuncay ACEHAN ise BADER’in siyasetten uzak partiler üstü bir duruş sergilediği zaman başarıya ulaşmaması için hiçbir sebep olmayacağını anlatarak, bu oluşumun Ankara’nın tüm ilçelerine yayarak büyütülmesi ve halkanın genişletilmesi gerektiğini söyledi.BADER’in gönüllülük esasıyla faaliyetlerini yürüttüğünü ifade eden ACEHAN, yönetimin aslında hiçbir karşılık beklemeden bir külfeti yüklendiğini sözlerine ekledi.

  Toplantıya ayrıca Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, Bader Yönetim Kurulu üyeleri, çeşitli kurum ve kuruluşlarında görev yapan genel müdür, genel müdür yardımcıları, daire başkanları, yargı mensupları ile birçok yönetici katıldı.

  Bu haber toplam 1128 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim