Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  AHİD üyelerinin yeni anayasa kararı ‘evet’
  08 Şubat 2017 Çarşamba 09:07

  AHİD üyelerinin yeni anayasa kararı ‘evet’

  Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği yönetim kurulu, yaptıkları toplantıda ellerini havaya kaldırarak referandumdaki kararlarını açıkladı.

  Ankaralılar ve Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Yönetim Kurulu toplantısından cumhurbaşkanlığı sistemini getirecek yeni anayasa referandumuna "evet" desteği çıktı. Geçtiğimiz gün sosyal medya üzerinden yayımladığı videolu mesajında, "Güçlü yarınlar, güçlü Türkiye için ben de varım 'evet' diyorum" diye seslenen AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman, derneğin yönetim kurulu toplantısında da yeni anayasa referandumuna verdiği desteği sürdürdü.

  "TÜRKİYE'NİN ÖNÜNÜ AÇACAK"
  AHİD Yönetim Kurulu toplantısında yönetim kurulu üyelerinin tamamı ellerini havaya kaldırarak başkanlık sistemini getirecek yeni anayasa referandumuna "evet" desteği verdi. AHİD Genel Başkanı Yaman, "Bizler Ankaralılar olarak Türkiye'nin önünü açacak her güzel işin altına dün olduğu gibi bugün sadece elimizi değil gövdemizi de koyarak destek veriyoruz. Geleceğimiz, istikbalimiz, istiklalimiz ve yeniden büyük Türkiye için yeni anayasa referandumuna evet diyoruz" ifadesini kullandı. 

  08 Şubat 2017 Sabah Ankara Haber

  Bu haber toplam 1154 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim