Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  AHİD’e Hayırlı Olsun Ziyareti
  08 Eylül 2016 Perşembe 15:14

  AHİD’e Hayırlı Olsun Ziyareti

  Bürokrat Ankaralılar Derneği (BADER), bu hedef etrafında birleşmiş Ankara’nın en köklü ve eski derneklerinden Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği’ni (AHİD) Dernek Merkezinde ziyaret etti.

  Ankara ve Ankaralılık bilincine sahip hemşehriler ile bürokratları bir araya getirmeyi hedefleyen Bürokrat Ankaralılar Derneği (BADER), bu hedef etrafında birleşmiş Ankara’nın en köklü ve eski derneklerinden Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği’ni (AHİD)  Dernek Merkezinde ziyaret etti.  

  Eğitim, kültür, bürokrasi alanlarında başkente yakışır faaliyetlerde bulunmayı kendine misyon ve vizyon seçen BADER, ziyaretinde, aynı felsefeyi kendine yol haritası çizen AHİD’in yeni başkanı Hilmi YAMAN’a bundan sonraki çalışmalarında her türlü desteği vermeye ve işbirliği yapmaya hazır olduklarını vurguladı.

  Ankara’nın tarihi, kültürel ve turistik zenginliklerinin tanıtılmasına ve yaşatılmasına yönelik çalışmalar yapmak, hemşehriler arasında dayanışma ve yardımlaşmayı sağlamak amacıyla her türlü faaliyette bulunmayı, Ankara’ya hizmet etmeyi kendine hedef seçtiğini söyleyen AHİD’in yeni genel başkanı Yaman, bu hedefe aynı misyon ve vizyonla bakan BADER’in bu ziyaretinden oldukça memnun olduğunu belirtti.

  Bizler de bu alanda daha önce yapılmış olanların üzerine yenilerini ekleyerek AHİD’i Ankara’da olması gereken yere taşımak için gayret göstereceğini ifade eden Yaman, sözlerini şöyle sürdürdü; “Başkente yaraşır bilgi, birikim ve tecrübeleriyle kendini ortaya koymuş olan BADER’le yapacağımız bu alandaki ortak çalışmalarımız inşallah Ankara’yı hak ettiği yere taşıyacaktır” dedi.

  BADER Başkanı İbrahim TAŞKESTİ, hayırlara vesile olacak bu işbirliğinin bir nişanesi olarak AHİD başkanı Hilmi YAMAN’a BADER armalı saat hediye etti.

  Bu haber toplam 1915 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim