Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  AYHAN YILMAZ'A ZİYARET
  07 Ocak 2016 Perşembe 08:50

  AYHAN YILMAZ'A ZİYARET

  Bürokrat Ankaralılar Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile seçkin Ankaralı bürokratlar, Hacıbayram Ak Medrese’de Ayhan YILMAZ’ı ziyaret ettiler.

  BADER Genel Başkanı Mustafa AKDOĞAN ziyarette, Sayın YILMAZ’ın Ankara’ya üstün hizmetlerde bulunduğunu Ankaralı bürokratlar olarak kendisi ile gurur duyduklarını ve yeni görevlerinde de bu hizmeti daha ileriye taşıyacaklarından emin olduklarını belirtmiştir. Sayın Ayhan YILMAZ ise yaptığı konuşmada, öncelikle böyle seçkin bürokrat grubunun ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu, BADER’in bürokraside önemli bir boşluğu doldurduğunu, daha çok yapılacak hizmetler olduğunu ve her konuda Bürokrat Ankaralılar Derneğine tecrübesi ile her türlü desteği vereceğini, her zaman dernek faaliyetlerinin yanında olacağını belirtmiş olup BADER’in başarılı olabilmesi için ayrıca önerilerde bulunmuştur. Diğer taraftan ziyarete katılan Sayın Adem CEYLAN’da geçmişten bugüne Ayhan Bey’in Ankara için yaptıklarının en yakın şahiti olduğunu, bundan sonra da önemli hizmetlerde bulunacağını ifade etmiştir. Karşılıklı iyi dileklerin ifade edildiği ziyaret, samimi havada geçmiş ve tekrar güzel programlarda bir araya gelebilmek temennisiyle sona ermiştir.

      Ziyarete; Belediyeler Birliği Gn. Sek. Yard. Adem CEYLAN, Gn.Md.Yar.Burhan DEMİROK, Gn.Md.Yar.İbrahim TAŞKESTİ, Müşavir Fahri BALCI, Dai.Baş.Yakup TENGİLİMOĞLU, Dai.Baş.Yusuf ÖZTÜRK, EGO İç Den.Bir.Baş.Recep KONOKMAN, Aile Bak. Hukuk Müşaviri Halil İbrahim AYÇİÇEK, Belpa Gn.Md.Yar.Mehmet YURTSEVEN, Halk Sağ.Baş.Yr.Danışmanı Dr.Ayşe ÖZKAN, Şb.Müd. Fehmi AKALIN, Şb.Md. Muharrem YIMAZ, Sağ.Sen Şb. Baş. Abdullah ÖZCAN, Banka Müdürü Emine GÜMÜŞ, Uz.Biolog Ramazan AKPINAR, Altındağ MecliS Üyesi Muhitdin KARIK ve BADER Gn. Başk. Mustafa AKDOĞAN katılmışlardır.
   

  Bu haber toplam 1948 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim