Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  BADER Akyut'da
  28 Temmuz 2017 Cuma 21:42

  BADER Akyut'da

  "BADER" Bürokrat Ankaralılar Derneğinin düzenli olarak yaptığı ziyaret proğramlarının bugün ki ev sahipliğini Akyurt Belediyesi yaptı.

  "BADER" Bürokrat Ankaralılar Derneğinin düzenli olarak yaptığı ziyaret proğramlarının bugün ki ev sahipliğini Akyurt Belediyesi yaptı.

  Ankaramızın güzide ilçelerinden olan, Akyurt Belediyesinin kısa süre önce yaptırdığı Belediye Hizmet Binası yoğun halk katılımıyla törenle açılmıştı. Mimari dukusuyla kendisinden söz ettiren Belediye Hizmet binası aynı zamanda da estetik dokusu ile de ön planda olan bir  eser.

  Ankara'da  yapılan her türlü hizmeti ve  yeniliği yakından takip eden ve her türlü yardım ve desteğini esirgemeyen Ankaranın önde gelen STK'larından olan "BADER" Yapılan Belediye Hizmet Binasını yerinde inceleyip Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ'a hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

  Bürokrat Ankaralılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Av. İbrahim TAŞKESTİ ve dernek üyelerine sıcak ve bir o kadar da misafir perverliği gösteren BAŞKAN Ayantaş'a Yönetim Kurulu Başkanı TAŞKESTİ de bu nezaketinden dolayı Başkan Ayantaş'a ayrıca teşekkürlerini iletti. 

  Günün anısına, Dernek tarafından Akyut Belediyesinin isminin yazılı olduğu bir  plaket taktim edildi. Ziyaretten memmun olduklarını dile getiren AYANTAŞ ise; Akyurt hizmetin en iyisine layık bir ilçemizdir devamı artarak devam edecek diye konuştu. 

  BADER adına konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Av. TAŞKESTİ ise; Ankaralıyım aynı zaman da Çubuk'lu, hem Ankaramıza hemde bölgemize yapılan hizmetleri gururla takip ediyor,  memmun oluyoruz. Başkan Ayantaş'ın şahsında emeği geçenlere ayrı ayrı  teşekkür ediyoruz diye konuştu.

  ysn_4141.jpgysn_4111.jpgysn_4091.jpgysn_4117.jpg

  28 Temmuz 2017 BADER-HABER  M. ÜLGER

  Bu haber toplam 1395 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim