Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  "BADER" den Yeni Eğitim ve Öğretim Dönemi Mesajı
  17 Eylül 2017 Pazar 23:28

  "BADER" den Yeni Eğitim ve Öğretim Dönemi Mesajı

  2017-2018 Eğitim ve Öğretim dönemi 18 Eylül itibarı ile ders başı yaparak yeni döneme start verecek. Ankaramızın önemli STK'larından "BADER" yeni dönem için önemli mesajlar verdi.

  ´´Geleceğimizin ve memleketimizin teminatı çocuklarımızın, çocuklara emeği geçen ailelerin ve büyük gayretlerle çocuklarımıza hizmet veren öğretmenlerimizin yeni eğitim-öğretim yılı heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaşıyoruz.

  Ülkemizin geleceğini daha da mamur hale getirecek, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güven içerisinde yaşamak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak, ancak ve ancak bilinçli, birikimli ve milletimizin manevi değerlerine sahip nesiller yetiştirmekle mümkün olabilir.

  Devletimizin  ortaya koyduğu, 2023 hedefleri, çocuklarımızın ve gençlerimizin, geleceğimiz için daha güzel imkanlar sağlanıldığı ve  bu imkânların sonuna kadar seferber edildiği görülmektedir.

  Amaç; yaşanabilir güzel bir ortam sağlayarak, bunu gelecek nesillere emanet etmektir.

  İşte bu hedefler ancak; hayatı boyunca eğitimi benimseyen, eğitimden aldığı güçle daha bağımsız düşünebilen ve sorgulayabilen bireylerle mümkündür.

  Bu duygu ve düşüncelerle başta sevgili öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına ve velilere kolaylıklar diliyor, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının, Ankara'mıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, saygılar sunuyorum. 

     Bürokrat Ankaralılar Derneği Yönetim Kurulu Adına Başkan

  Av. İbrahim TAŞKESTİ

  Bu haber toplam 1528 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim