Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Balkanlar'dan Selçuk Çetin'e Ziyaret
  21 Kasım 2016 Pazartesi 21:46

  Balkanlar'dan Selçuk Çetin'e Ziyaret

  Arnavutluk Konispol Belediye Başkanı Shuaip Beguri ve ALSAR Vakfı Başkanı Mehdi Gurra, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i ziyaret etti.

  Arnavutluk Konispol Belediye Başkanı Shuaip Beguri ve ALSAR Vakfı Başkanı Mehdi Gurra, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i ziyaret etti.

  Ekim ayında Pursaklar’dan Balkanlar’a Gönül Köprüsü programı kapsamında Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve beraberindeki heyeti ağırlayan Konispol Belediye Başkanı Shuaip Beguri iade-i ziyarette bulundu. Konispol Belediye Başkanı Shuaip ve Arnavutluk’ta önemli hizmetler yapan ALSAR Vakfı Başkanı Mehdi Gurra’yı makamında ağırlayan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ziyaretten dolayı misafirlerine teşekkür ederek Ankara ve Pursaklar hakkında bilgi verdi. Ekim ayında Balkanlar’a çalışma ziyaretinde bulunduklarını hatırlatan Başkan Çetin “Arnavutluk ziyaretimizde Konispol Belediyesi ile kardeş şehir ön protokolü imzalamıştık. Bugün de değerli mevkidaşımızı ve ALSAR Vakfı Başkanını Pursaklar’da ağırladık. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizler Pursaklar ve Türkiye olarak her zaman gönül coğrafyamızın yanındayız” dedi.

  Pursaklar Belediyesi’nin kardeş şehir protokolü imzalamasının önemli olduğunu ifade eden Arnavutluk Konispol Belediye Başkanı Shuaip Beguri “Sayın Başkanımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Hem iade-i ziyarette bulunmak hem de Türkiye’deki yerel yönetimleri yerinde görüp tecrübeli başkanımız ile istişare etmek istedik. Çok güzel hizmetler yapıyorlar. Başarılar diliyorum. Türkiye’nin desteğini hissetmekbizler için çok önemli” diyerek duygularını ifade etti. Ziyaretin sonunda kendisine takdim edilen hediyeleri kabul eden Bakan Çetin, misafirlerine Pursaklar’ı simgeleyen hediyeler vererek uğurladı.

   

   

  Bu haber toplam 1064 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim