Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  BASINDA BADER
  22 Şubat 2018 Perşembe 13:06

  BASINDA BADER

  Bürokrat Ankaralılar Derneği Ulusal ve Yerel Basınında.

  Bürokrat Ankaralılar Derneği "BADER" Ulusal ve Yerel Basınında.

  Ankara gündemini ve Siyasetin Ankara'ya kattığı değerleri yakından takip eden ve Ankara için yapılacaklara ön-ayak olmakta ve Ankara için mücadele veren bürokratları da desteklemektedir.

  Her ay düzenli olarak devam eden Derneğin faaliyetleri, Hamamönü Kabakçı Konğında bir birinden değerli katılımcıları ağırlamakta ve bürokratları bir araya getirmektedir. 

  Alanında uzman kişiler ve saygın siyasetciler, Ülke ve Ankara gündemi değerlendirerek bilgi paylaşımında bulunmaktadır. 

  Konu hakkında görüşlerini sorduğumuz  Bürokrat Ankaralılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Av. İbrahim TAŞKESTİ; "Sivil Toplum Kuruluşu olmak, dernek olarak faaliyet göstermek, yaşadığımız topluma farkındalık kazandırmak ve o topluma bir değer katmaktır. İşte bu anlamda içinde yaşadığınız topluma değer katmak ve olumsuzluklarla  mücadele etmek bir görev, bir sorumluluktur. "BADER" olarak başkanlığını yaptığım, derneğimizin üyeleri bürokrat arkadaşlardan oluşması Ankaramız için faaliyetlerimize ciddi ivme kazandırmıştır. Böyle bir çalışmaya önderlik yaptığımızdan dolayı derneğimiz ve Ankaramız adına ne kadar şükretsek azdır diye düşünüyorum. Bu anlamda faaliyetlerimizi yakından takip eden Yerel ve Ulusal Basın, haber kanal ve sitelere de ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyor, dernek olarak faaliyetlerimizi yakından takip etmelerini ve başarılarının devamını diliyorum" diye konuştu.

  33.png                                                                                                            BADER HABER- ANKARA M. ÜLGER

   

  Bu haber toplam 1108 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim