Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Beypazarı havuç suyu ile farkındalık oluşturacak
  13 Şubat 2017 Pazartesi 08:05

  Beypazarı havuç suyu ile farkındalık oluşturacak

  Beypazarı Bostancıları Kooperatifi Başkanı Gençer, havuç suyunu yaygınlaştırmak istediklerini ve okullara dağıtacaklarını ifade etti.

  Beypazarı Bostancıları Kooperatifi Başkanı Gençer, havuç suyunu yaygınlaştırmak istediklerini ve okullara dağıtacaklarını ifade etti

  Ankara Kalkınma Ajansı tarafından Almanya, İngiltere ve İtalya'daki kooperatiflerle düzenlediği işbirliği kapsamında 'Güçlü Eğiticiler, Güçlü Kooperatifler Projesi' açılış toplantısında Beypazarı Bostancıları Kooperatifi'nce açılan stant, ilgi gördü. Kooperatif Başkanı Ahmet Gençer, ilkokullardan başlayıp tüm kamu kurumlarına havuç suyu dağıtarak havuç suyu kültürünü yaygınlaştırmaya çalışacaklarını söyledi.

  "DEĞER ÜRETİYORUZ"
  Ankara'da tarımla ilgili tüm kurumların genel müdürleri, il müdürleri ve koordinatörlerinin üst düzeyde temsil edildiği toplantıya, 25 ilçeden katılım sağlandı. Beypazarı Bostancıları Kooperatifi Başkanı Ahmet Gençer, bireysel olarak girişimciliği, müteşebbis ruhu ve çalışkanlığı ile ülkemize örnek teşkil eden, çalışan, üreten istihdam yaratan, katma değer üreten Beypazarı halkının tek ve en önemli eksikliği olan ortaklık ve güven kültürünü oluşturmak için kooperatif olarak çalışmalar yaptıklarını söyledi. Gençer, "Beypazarı kaymakamlığımızın da ortağı olduğu bu projede yer alarak başta havuç olmak üzere bölgemizde üretilen sebzelerin tamamının sergilendiği standımız, bütün katılımcıların büyük beğenisini topladı" şeklinde konuştu.

  Kooperatif yöneticilerinin hazırladığı 350 adet havuç suyu, katılımcılara ikram edildi.

  Bu haber toplam 1153 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim