Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI GÖKÇEK’LE BİRARAYA GELEN VE ANKARA’YI TARTIŞAN GENÇLER, DAHA SONRA ANKAPARK’I GEZDİ
  28 Mayıs 2016 Cumartesi 16:43

  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI GÖKÇEK’LE BİRARAYA GELEN VE ANKARA’YI TARTIŞAN GENÇLER, DAHA SONRA ANKAPARK’I GEZDİ

  Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile bir araya gelerek, “Çevre ve Peyzaj” konusunda bilgi alan ve taleplerini ileten gençler, daha sonra ANKAPARK’a gezdiler.

  EGO otobüsleriyle ANKAPARK’a götürülen ve çoğunluğu Ankara’da yaşayan ve üniversite öğrencilerinden oluşan gençler, ANKAPARK’ı sayısız oyuncağın bulunduğu dijital oyun çadırını ziyaret etti.

  Çadırdaki ayrı ayrı temalardan oluşan bölümlerde oyuncakları deneyen gençler, temaların oluşturduğu renkli atmosferin içerisinde adeta kendilerinden geçtiler. Gençler uzay temasında, dijital oyuncaklar ve robotlarla adrenalin ve eğlencenin doruğuna çıktılar.

  ANKAPARK’ın açılacağı günü dört gözle beklediklerini ifade eden gençlerden bazıları görüşlerini açıklarken, şunları söylediler:

   

  Tuğçe Şahin (19) : Sivas’tan buraya misafir olarak geldim. Üniversiteye hazırlanıyorum. Güzel yeşil bir Ankara gördüm. Ulus civarının yeniden düzenleneceğini öğrendim bu benim çok önem verdiğim bir konu. Ankapark, kente değer katacak bir yer oluyor, eğlenceli ve çok güzel.

   

  Mervegül Özhan (19) : Gümüşhane’den Ankara Üniversitesini kazanıp geldim. Yurtta arkadaşlar, Başkanımız Melih Gökçek’in programından bahsetti. Ben de hem Belediye Başkanımızı görmek hem de Ankara’yı tanımak için programa katıldım. Çok güzel bir program oldu. Başkanımızın sunumu sayesinde Ankara’da gezilecek yerleri öğrenmiş oldum. Ankapark’ı gezmek de çok iyi oldu. Açılacağı günü dört gözle bekliyoruz.

   

  http://www.haberlerankara.com/buyuksehir-belediye-baskani-gokcekle-biraraya-gelen-ve-ankarayi-tartisan-gencler-dah-400278h.htm

  Bu haber toplam 1032 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim