Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Çubuk Belediyesi personeline sağlık indirimi
  14 Ocak 2017 Cumartesi 13:35

  Çubuk Belediyesi personeline sağlık indirimi

  Çubuk Belediyesi ile Özel Koru Hastaneleri ve Özel Ortadoğu Hastanesi arasında belediye personeline yönelik indirim yapılması amacıyla protokol imzalandı.

  Belediye personeli, imzalanan protokolle Özel Koru Hastaneleri ve Özel Ortadoğu Hastanesinde yaptıracağı tüm sağlık hizmetlerinden yüzde 20 ile 25 arasında indirimli faydalanabilecek.

  Personeller aynı hastanelerde cerrahi işlemlerde de aynı indirimi kullanabilecek.

  Taraflarca hazırlanan anlaşma metinlerini makamında imzalayan Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, protokolün tüm personellerine hayırlı olmasını diledi.

  Başkan Acehan, "Personelimizin sağlığı ve huzuru bizim için önemlidir. Biz mümkün olduğunca personelimize zaten rutin olarak sağlık taraması yaptırıyoruz. İmzaladığımız yeni anlaşmalar ile personelimiz ve birinci derece yakınlarının faydalanabileceği kurumların sayısını arttırdık. Her iki kuruma ve değerli personelimize hayırlı olsun." diye konuştu.

  Özel Koru Hastaneleri İnsan Kaynakları ve Tanıtım Direktörü Emine Şirin ise, "Tüm belediye çalışanlarına ve birinci derece yakınlarına hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

  13 Ocak 2017 Çubuk Haber

  Bu haber toplam 1104 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim