Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Durdu GÜNEŞ bizlerle
  26 Aralık 2016 Pazartesi 19:23

  Durdu GÜNEŞ bizlerle

  Yazar Sayın Durdu GÜNEŞ haftalık yazılarıyla siz değerli Ankaralılarla birlikte olacak. Kendisine aramıza hoş geldiniz diyoruz.

  Yazar Sayın Durdu GÜNEŞ haftalık yazılarıyla siz değerli Ankaralılarla birlikte olacak. Kendisine aramıza hoşgeldin diyoruz.

  ÖZGEÇMİŞ:
  Elbistan/Kahramanmaraş doğumludur. İlk ve ortaokulu Elbistan’da, Sağlık Meslek Lisesini Ankara’da okudu. 1989 yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğünde avukatlık, Çevre Bakanlığında Hukuk Müşavirliği, Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığında I. Hukuk Müşavirliği, Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Halen Gümrük ve Ticaret Bakanlığında Hukuk Müşaviri olarak çalışmaktadır. Bir "Aşk Bir yalnızlık Şarkısıdır" isimli şiir kitabı, "Hangi Başarıdan Alırsınız" isimli kişisel gelişim kitabı, "Ben Hakimim Masum Bey" "Hayvanlığın Alemi Var" "Bitkilerle Sohbet" "Memur Olduğumu Kimseye Söyleme" "Emekli Mehmet Efendi'den Nükteler" "Hayatın İçinden Fıkralar" "Mizah Atölyesi" isimli sekiz adet mizah kitabı bulunmaktadır. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı aday memurlarına hukuk dersleri yanında kişisel gelişim dersleri de vermektedir. Ayrıca çeşitli kurum ve kuruluşlarda "Neşeli Düşünme Sanatı-Motivasyon" "Yedi Adımda Zaman Yönetimi" "Öfkeni yönet Yola Böyle Devam Et" "Sıradışı Düşünme Teknikleri" ve "Mobbingin Hukuksal Boyutu" üzerine konferanslar vermektedir.

  Bu haber toplam 1960 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim