Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Erbay KÜCET'i ziyaret ettik.
  19 Ekim 2016 Çarşamba 17:12

  Erbay KÜCET'i ziyaret ettik.

  Her zaman Derneğimize desteklerini esirgemeyen ve TBMM Genel Sekreter Yardımcısı olarak atanan kıymetli hemşehrimiz Erbay KÜCET beye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik.

  Her zaman Derneğimize desteklerini esirgemeyen ve TBMM Genel Sekreter Yardımcısı olarak atanan kıymetli hemşehrimiz Erbay KÜCET beye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Sayın Genel Sekreterimiz ile BADER’in faaliyetleri ve Ankara’mızın sorunları hakkında hasbihalde bulunduk. Samimi ev sahipliği ve sohbetinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

  ERBAY KÜCET’İN ÖZGEÇMİŞİ
  1955 Ankara doğumlu. Eskişehir Eğitim Enstitüsü Türkçe Bölümü (1980) ve Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü (1988) mezunu. 1975 yılında Tarım Bakanlığında başladığı memuriyette, Döner Sermaye Saymanlığı, Edebiyat Öğretmenliği, Müdür Yardımcılığı, Basın Müşavirliği, Bakan Müşavirliği, Milletvekili Danışmanlığı, Bakan Özel Kalem Müdürlüğü, Eğitim Daire Başkanlığı gibi görevlerde bulundu. Türkiye Büyük Millet Meclisi Sosyal Hizmetler Müdür Yardımcılığına atandı (2004). TBMM Kültür, Sanat ve Yayın Kurulu Koordinatörü olarak görevlendirildi (2007). Türkiye Yazarlar Birliği, Çocuk Edebiyatçıları Birliği, Türkiye Bilardo Federasyonu, Mehmet Akif Ersoy Fikir ve Sanat Vakfı ve Birlik Vakfı gibi sivil toplum kuruluşlarında görev yaptı. 1975 yılından beri ulusal gazete ve dergilerde yazan Kücet, Türk Parlamenterler Birliği ‘Parlamento Dergisi’ Yayın Koordinatörlüğü görevini üstlendi (2013). Yayınlanmış kitapları da bulunan Kücet, Kişisel Gelişim ve İş Motivasyonu konularında kurum ve kuruluş personeline eğitim vermektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.
  www.erbaykucet.com

  Bu haber toplam 1873 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim