Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Etimesgut'ta Yapı Malzemeleri Fuarı açıldı!
  27 Mayıs 2016 Cuma 12:45

  Etimesgut'ta Yapı Malzemeleri Fuarı açıldı!

  Ankara'nın Etimesgut ilçesinde Yapı Fuarı açıldı. Etimesgut Belediyesi, Birleşik İnşaat Müteahhitleri Federasyonu ve Etimesgut İnşaat Müteahhitler Derneği tarafından düzenlenen "Yapı Malzemeleri, İnşaat, Dekorasyon ve Emlak Günleri’ törenle açıldı.

  Etimesgut'ta Yapı Malzemeleri Fuarı açıldı! Ankara'nın Etimesgut ilçesinde Yapı Fuarı açıldı. Etimesgut Belediyesi, Birleşik İnşaat Müteahhitleri Federasyonu ve Etimesgut İnşaat Müteahhitler Derneği tarafından düzenlenen "Yapı Malzemeleri, İnşaat, Dekorasyon ve Emlak Günleri’ törenle açıldı. 

  Etimesgut Türk Beyleri Kent Meydanı'nda 29 Mayıs tarihine kadar gezilebilecek fuarda yapı ve dekorasyona dair birçok ürün yer alıyor. Yapı Bazaar'ın açılış törenine Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, Türkiye İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Başkanı Tahir Tellioğlu ve BİMFED Başkanı Mustafa Şahin'in yanı sıra çok sayıda iş adamı katıldı.
   
  DEMİREL: TAŞRADAN ÖRNEK ŞEHRE DÖNÜŞTÜK
  Açılışta konuşan Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut'un gelişimine dikkat çekerek, "17 yıl önce ilk belediye başkanlığım döneminde Etimesgut'tan hep taşra diye söz edilirdi. Şimdi Etimesgut, sosyal tesisleriyle, park ve yeşil alanlarıyla, herkese hitap eden yaşam alanlarıyla Türkiye'nin en çağdaş kentlerinden biri, Ankara'nın parlayan yıldızı haline geldi. İlçemiz Ankara'nın 5. büyük ilçesidir ancak, resmi kurum ve kuruluşların verilerine göre önümüzdeki 10 yıl içinde nüfusumuz 1 milyona ulaşacak. 2034 yılında ise 1 milyon 400 bine ulaşması öngörülen nüfusuyla Etimesgut Ankara'nın en büyük ilçesi olacaktır" şeklinde konuştu. Etimesgut'u adının anlamı gibi mesut insanların meskun olduğu şehir haline getirmek için gece gündüz çalıştıklarını vurgulayan Demirel, "Kaynaklarımız kısıtlı ama samimiyetimiz var, bu şehre ve insanımıza sevgimiz var, dolayısı ile üstesinden gelemediğimiz, gelemeyeceğimiz hiçbir sorunumuz, sıkıntımız yok" dedi.
   
  BEZCİ: 20 YIL ÖNCE KÖYDÜ, ŞİMDİ MODERN KENT OLDU
  ATO Başkanı Salih Bezci, Etimesgut'un hızlı değişimine dikkat çekerek, "Etimesgut 20 yıl önce köydü, şimdi modern konutların yükseldiği Ankara'nın en modern ilçesi oldu" dedi. Bezci, inşaat sektörünün sorunlarının çözümü noktasında çalışmalar yaptıklarını kaydetti.
  Tahir Tellioğlu da Etimesgut'un marka şehir haline geldiğini ifade ederek, "Özellikle böyle güzel bir meydan ve fuar alanı yaptığı için Başkan Enver Demirel'i kutluyorum" dedi.
   
  Yapı Bazaar’ın inşaat sektörüne ait bütün ürünleri aynı çatı altında topladığını ifade eden BİMFED Başkanı Mustafa Şahin de desteklerinden dolayı Başkan Demirel'e teşekkür etti.
  Yapılan konuşmaların ardından fuar dualarla açıldı. Başkan Demirel ve beraberindeki sektör temsilcileri fuarı gezerek incelemelerde bulundular.
   FUARDA NELER VAR?
  100’e yakın markanın ürün ve hizmetleri ile yer aldığı yapı fuarında ziyaretçiler; inşaat ve yapı dekorasyona dair aradıkları her şeyi bulabilecekler. Katılımcılar, standlarında ürün ve hizmetlerini tanıtıyor, yeni sezon ürün ve modellerini sergiliyorlar. Yeni projelerden tamamlanmış konsept projelere, yatırım bekleyen arsalardan örnek dairelere kadar birçok proje yapı bazaarda yer alıyor.

   

  http://www.ankarahaber.com/haber/Etimesgut-ta-Yap%C4%B1-Malzemeleri-Fuar%C4%B1-ac%C4%B1ld%C4%B1/179243

  Bu haber toplam 1656 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim