Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Girişimcilere e-ticaret eğitimi
  17 Ağustos 2017 Perşembe 08:45

  Girişimcilere e-ticaret eğitimi

  e-ticaret alanında iş kurmak isteyen girişimciler, ürünlerini internet üzerinden satmak isteyen kooperatif ortakları katıldı.

  Ankara Kalkınma Ajansı (AKA) tarafından, ‘Girişimcilere Yönelik E-ticaret’, ‘Dış Ticaret’ ve ‘Kadınlara Yönelik Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri’ düzenlendi. e-ticaret eğitimlerine, Ankara’da faaliyet gösteren işletme sahipleri, çeşitli firmaların pazarlama sorumluları, e-ticaret alanında iş kurmak isteyen girişimciler, ürünlerini internet üzerinden satmak isteyen kooperatif ortakları katıldı.

  Eğitim programında; e-ticarete giriş, dijital müşteri, e-ticaret süreçleri ve iş modelleri, e-ticaret yatırımı, kullanıcı deneyimi ve tasarım, e-ticaretin finansmanı, dijital markalaşma, pazarlama ve varlık yönetimi, veri analizi, e-ticaret hukuku, siber güvenlik ve e-ticaret trendleri başlıklarında konular anlatıldı. 18 saatlik programda ayrıca, ulusal ve uluslararası başarı hikayeleri paylaşılırken, başarılı sonuçlanmayan örnekler üzerinde de duruldu. İki grup halinde düzenlenen eğitimlere doksan kişi katılım sağladı.
  AKA Genel Sekreteri Arif Şayık, düzenlenen eğitimlerin Ankara’nın ekonomik kalkınması açısından oldukça önemli olduğunu ve tüm eğitimlerin ücretsiz olarak Ankaralı girişimcilere verildiğini belirtti.

   

  Bu haber toplam 907 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim