Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Kamuya 300 personel alınacak
  20 Şubat 2017 Pazartesi 08:35

  Kamuya 300 personel alınacak

  KPSS şartlı ve şartsız toplam 300 personele Akhisar Belediye Başkanlığı, Şeker Fabrikaları, Bolu İl Özel İdaresi ve ÖSYM'de kamuda iş fırsatı doğdu.

  20 Şubat 2017 Memurlar Net

  Kamu kurum ve kuruluşları tarafından duyurusu yapılan personel alımlarını sizler için derledik.

  Bugün yani 19 Şubat 2017 tarihi itibarıyla duyurusu yapılan personel alımları şu şekilde:

  AKHİSAR BELEDİYESİ

  Akhisar Belediye Başkanlığı 3 Sözleşmeli Personel alımı yapacak ! Akhisar belediye başkanlığı'nın 3 sözleşmeli personel alımı için başvurular 17 Şubat 2017 tarihinde başladı 22 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecek.

  Alımlar avukat ve inşaat mühendisi pozisyonları için yapılacak. Başvurular Akhisar belediye başkanlığı'nın insan kaynakları ve eğitim müdürlüğüne şahsen yapılacak.

  BOLU İL ÖZEL İDARESİ

  Bolu il özel idaresi 18 Sözleşmeli personel alımı yapacak. Bolu il özel idaresi İnşaat mühendisi, harita mühendisi, orman mühendisi, elektrik mühendisi, ziraat mühendisi, şehir ve bölge planlama, inşaat teknikeri, makine teknikeri, elektrik teknikeri, oto elektrik teknikeri ve bilgisayar programcısı pozisyonlarına toplamda 18 sözleşmeli personel alımı yapacak.

  Başvurular Bolu İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'ne şahsen yapılacak. Başvuru için KPSS şartı bulunuyor. Detaylı bilgilendirmeyi boluozelidaresi.gov.tr adresinden elde edebilirsiniz.

  ŞEKER FABRİKALARINA MÜHENDİS ALINIYOR

  Şeker Fabrikaları 250 Mühendis Alacak! Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. fabrikalar ve bağlı ziraat bölge şefliklerine 250 mühendis alımı yapacak. Başvuru işlemleri İŞKUR resmi internet sayfası ve il müdürlükleri aracılığıyla yapılacak.

  Başvuru işlemleri 6 Mart 2017 tarihinde başlayacak 17 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek.

  KTÜ SÖZLEŞMELİ HEMŞİRE VE SAĞLIK TEKNİKERİ ALACAK

  Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Başhekimliği'ne sözleşmeli hemşire ve  Sağlık Teknikeri ( Radyoloji Teknikeri, Acil Tıp Teknikeri)  alımı yapacak.

  Başvurular 21 Şubat 2017 tarihinde başlayacak ve 7 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek. Başvuru işlemleri Üniversitenin Persoel dairesi başkanlığına şahsen yapılacak. Postayla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

  Alım için ayrılan kontenjan 15 olarak açıklandı.

  YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ HEMŞİRE VE ECZACI ALACAK

  Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sözleşmeli hemşire ve eczacı alacak. Başvurular 13 ile 27 Şubat 2017 tarihleri arasında üniversitenin personel dairesi başkanlığına şahsen yapılacak. Başvuru için gerekli şartları ve detayları üniversitenin resmi internet sayfasından öğrenebilirsiniz.

  Alım için ayrılan kontenjan 17 olarak bildirildi.

  ÖSYM 15 UZMAN PERSONEL ALACAK

  ÖSYM sözleşmeli uzman personel alımı için sınav yapacak. Başvuru için KPSS şartı bulunmuyor. Söz konusu alım için ayrılan kontenjan 15 olarak belirlendi.

  Başvurular ÖSYM İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetler Dairesi Başkanlığı, 06800 Bilkent/Ankara adresine şahsen ya da posta yoluyla yapılıyor.

  Gerekli belgeler ve şartlara ÖSYM resmi internet sitesi olan www.osym.gov.tr adresi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

  Bu haber toplam 981 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim