Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Keçiören TOGEM’den ailelere yardım ziyareti
  11 Ocak 2017 Çarşamba 08:50

  Keçiören TOGEM’den ailelere yardım ziyareti

  Keçiören Belediyesi'ne bağlı Keçiören Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM), ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye, kadınları iş gücü piyasasına dâhil etmeye devam ediyor.

  Keçiören Belediyesi'ne bağlı Keçiören Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM), ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye, kadınları iş gücü piyasasına dâhil etmeye devam ediyor. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Keçiören'i huzurlu ve mutlu bir şehir yapmanın yollarından biri de hiç şüphesiz ki ihtiyaç sahiplerine ulaşarak onların dertlerine çözüm üretmekten geçiyor" dedi. 2010 yılından beri hizmet veren Keçiören TOGEM, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde çalışmalarını sürdürürken farklı projeler üreterek vizyonlara da katkı koyuyor. "Sosyal belediyecilik" anlayışıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren TOGEM, son bir yıl içerisinde 600 aileyi ziyaret ederek 137 ev eşyası, bin 135 gıda çeki, 870 gıda kolisi dağıttı. Ayrıca ihtiyaç sahiplerinin ev tadilatları, sağlık muayenelerini de ihmal etmeyen TOGEM, çocukların da yüzlerini güldürerek eğitim yardımlarıyla da destekliyor.

  ENGELLİYE AKÜLÜ ARAÇ
  TOGEM, son 1 yılda 6 engelliye de akülü araç teslim ederek engellilerin hayatla olan bağlarını da güçlendirdi. Keçiören TOGEM'de gelen tüm vatandaşlara danışmanlık hizmeti verilirken, vatandaşın taleplerine göre ilgili kurum ve kuruluşlara yönlendirmesi de yapılıyor.

  1071 KADIN GİRİŞİMCİ
  Keçiören Belediye Başkanı Ak, "TOGEM'in bir diğer önemli çalışması da Cumhurbaşkanımızın değerli eşleri Emine Erdoğan Hanımefendi himayelerinde gerçekleşen 1071 Kadın Girişimci Projesi. Bu proje kadınları iş hayatında destekleyerek üretim ve ekonomiye önemli katkı sağlıyor" dedi.

  11 Ocak 2017 Sabah-Ankara 

  Bu haber toplam 1116 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim