Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  "T.C Anayasa Değişikliğinde" 18 Madde
  12 Nisan 2017 Çarşamba 09:08

  "T.C Anayasa Değişikliğinde" 18 Madde

  "Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakütlesi"nin üzerinde çalıştığı , "18 Madde" yi inceleyerek, "BADER" olarak sayfamıza taşıdık.

  Hızla yaklaşmakta olan Referandum, gerek Siyasi Partiler gerekse STK’lar tarafından değerlendirilip Anayasa değişikliği hakkında farklı yorumlar yapılmaktadır. Bürokrat Ankaralılar Derneği “BADER” İlkesel olarak, Anayasanın 18 Maddesi üzerinde yapılan bu değişikliğin, konunun uzmanlarından alınan doğru bilgileri Kamuoyu ile paylaşarak, toplumu sağlıklı bilgilendirmek olmuştur. Ankara’nın önemli STK’larından olan “BADER” İşte bu kapsamda; “Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Hukuk Fakültesi’nin” yaptığı bu çalışmayı Kamuoyu ile paylaşarak az bir süre sonra Referandum için sandığa gidecek olan seçmenin daha bilinçli oy kullanması önemsemektedir.

  fb_img_14834294075721.jpg

  Aynı zamanda konu ile görüşlerini açıklayan “BADER” Yönetim Kurulu Başkanı Av. İbrahim TAŞKESTİ; Anayasa Değişikliği gündemimize düştüğü ilk günden bugüne kadar hep öncelikli konularımız arasında olmuştur. Bu minvalde gerek aylık yaptığımız söyleşi programlarımızda gerek diğer çalışmalarımızda konu ile ilgili değerli Vekillerimizi Derneğimizde konuk edip onlardan bilgiler alıp kamuoyu ile paylaşımlarda bulunduk.  Son olarak TAŞKESTİ; “Bürokrat Ankaralılar Derneği “BADER” olarak üzerimize düşen bu sorumluluğu yerine getirdiğimizi düşünüyorum, Milletimizin geleceği için umutluyum diyerek sözlerini tamamladı.

  Haberin Devamı için: http://www.ybu.edu.tr/hukuk/contents/files/Anayasa%20Deg%CC%86is%CC%A7iklig%CC%86i(1).pdf

  BADER-HABER M. ÜLGER

  Bu haber toplam 1506 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim