Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  "USTEK" Başkanlığına Şükrü ÖZEK getirildi
  05 Ocak 2017 Perşembe 09:17

  "USTEK" Başkanlığına Şükrü ÖZEK getirildi

  Uluslararası Teknolojik Ekonomik ve Kültürel İlişkiler Birliği (USTEK) Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Başkanlığına Şükrü Özek, Genel Sekreterliğine Yalçın Bayar getirildi.

  Şükrü ÖZEK

  1973 yılında Ankara’da doğdu. Lise eğitimini Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi’nde, Lisans eğitimini A.Ü. İşletme Fakültesinde, Yüksek Lisans eğitimini ise Konya Selçuk Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. 1991 yılında çalışma hayatına serbest muhasebecilikle başlamıştır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında değişik kademelerde görev almaktadır. 2001 2008 yılları arasında AK Parti Keçiören Kurucu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Başkan görevlerinde bulunmuştur. 2009-2012 yıllarında AK Parti Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. 30 Mart 2014 seçimlerinde Çubuk Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Evli ve iki çocuk babası.

  Uluslararası Teknolojik Ekonomik ve Kültürel İlişkiler Birliği (USTEK) Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Başkanlığına Şükrü Özek, Genel Sekreterliğine Yalçın Bayar getirildi.

  USTEK'ten yapılan yazılı açıklamada, birliğin, Bakanlar Kurulunun 2016/8952 sayılı kararıyla, Başbakan Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla kurulduğu belirtildi.

  İlk genel kurulda yönetim kuruluna seçilen üyeler arasında görev dağılımının yapıldığı ifade edilen açıklamada, Şükrü Özek'in Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Başkanlığa, Yalçın Bayar'ın Genel Sekreterliğe, Ruhi Kurnaz, Fevzi Genç, Ercan Kınacı, Şamil Ulukorkut, Ali Karadeniz, Naime Çetin ve Ali Çiftci'nin ise Genel Başkan yardımcılıklarına getirildiği bildirildi.

  USTEK Genel Başkanı Özek, birliğin misyon ve hedefleri doğrultusunda çalışmalarına başlayacaklarını belirtti.

  Her geçen gün USTEK'e ihtiyacın biraz daha kendini hissettirdiğini kaydeden Özek, "Görev dağılımının ardından kısa sürede faaliyetlerimize başlayarak, el birliğiyle ülke sorunlarına el atacağız. Ülkemizin gelişmesinde, sektörlerin kalkınmasında ve kamu kurumları ile özel sektör arasında köprü oluşturma noktasında üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın." ifadelerini kullandı. HABERLER.COM

  Bu haber toplam 2981 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim