Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  VEYSEL TİRYAKİYE ZİYARET
  07 Ocak 2016 Perşembe 08:55

  VEYSEL TİRYAKİYE ZİYARET

  Eski Başbakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İŞLER, Eski Sağlık Bakanı Halil ŞIVGIN’ında aralarında olduğu Ankaralı Bürokratlar, Altındağ Belediye Başkanı Veysel TİRYAKİ’yi makamında ziyaret etti.

  Kalabalık bir heyetle kendilerine yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getiren Tiryaki, Ankara’nın değerlerini geleceğe taşımak adına en güzel bir şekilde çalıştıklarını ifade etti.

  Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Tiryaki, Altındağ’da yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.

  Ziyarete katılan Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İŞLER ise, Ankara ve ülkemiz adına yapılan tüm hizmetlerin yanında olduklarını kaydetti.

  Ankaralı olmaktan ve Ankara’da yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu ifade eden Şıvgın ise, öz ve öz Altındağlı olduğunu ve yapılan çalışmaları takip ettiğini ve güzel çalışmalar konusunda memnuniyetini dile getirdi.

  Diğer değerli katılımcılarda samimi ifadelerle hoş bir seda gerçekleştirdiler.

  Ziyaret ayrılışında BADER Genel Başkanı Mustafa Akdoğan, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’ye misafirperverlinden dolayı teşekkür ederken, kendilerini kırmayarak ziyarete iştirak eden Ankara Milletvekili Emrullah İşlere’e, Eski Sağlık Bakanı Halil Şıvgın’a, Altındağ Kaymakamı Ali Fuat Türkel’e, Atılım Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dilaver Tengilimoğlu’na, Sayıştay Üyesi Ali Karakaya’ya, Meclis Üyesi Muhitdin Karık’a, Aile ve Sosyal Politikalar Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Taşkesti’ye, Daire Başkanı Nihat Yaman’a ve Şube Müdürü Abdurrahman Filis’e katılım ve katkılarından dolayı teşekkür etti. 

  Bu haber toplam 1198 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim