Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Yazar Vedat GÜNEŞ Artık Bizlerle
  10 Ekim 2016 Pazartesi 15:51

  Yazar Vedat GÜNEŞ Artık Bizlerle

  Değerli yazarımız Sayın Vedat GÜNEŞ bundan sonra Derneğimizin internet sitesinde düzenli olarak yazılar yazacaktır.

  Değerli yazarımız ve üyemiz Sayın Vedat GÜNEŞ bundan sonra Derneğimizin internet sitesinde düzenli olarak yazılar yazacaktır. “BADER’de Buluşmaktır Yazmak” konulu ilk yazısı internet sitemizin YAZARLAR bölümünden takip edebilirsiniz. 

  BİYOGRAFİSİ:
  1964 yılında Ankara’nın Beypazarı ilçesinde doğdu. İlk ve ortaokulu Beypazarı’nda, liseyi Ankara Meteoroloji Teknik Lisesinde tamamladı. 1984 yılında memur oldu. İşletme Fakültesini bitirdi. Birçok ilde memur ve idareci olarak görev yaptı. Halen Ankara’da ikamet etmektedir.

  Kişisel gelişim konusunda eğitimler alan Güneş, birçok kamu kuruluşunda “Verimli Çalışma Teknikleri ve Zaman Yönetimi, Protokol Kuralları, Beden Dili, Kamu Kurumlarında Etkili İletişim ve Motivasyon, e-Devlet Uygulamaları” seminerleri verdi.

  Yeni Devir, Zaman, Genç Kuşak, Kültür Edebiyat, Günce, Hazan, Kelime, Varide, Lodos vb. gazete ve dergilerde yazı, şiir, hikaye ve makaleler; yerel gazete ve internet haber  sitelerinde köşe yazarlığı; Türkiye Yazarlar Birliği Bülteni ve Yıllığında Çocuk Edebiyatı ve Yayın Hayatı bölümlerini hazırladı, özel radyo ve televizyonlar için metin yazarlığı yaptı.

  Şiirli Dakikalar (Beypazarı Belediyesi Kültür Yayınları-1,1998), Gözlerim Orman Yangını, (Günce Yayıncılık, Ankara,1999), Şiirimizde Kırşehir, (Kırşehir Valiliği Yayını, 2008), Kırşehir, Nevşehir, Aksaray İklimi (Meteoroloji Genel Müdürlüğü internet Yayını, 2010-Mesleki Çalışma) adlı kitapları yayımlandı.MÜDÜR, MÜDÜR MÜDÜR başlıklı kitabı ise Yükseliş Kişisel Gelişim yayınları arasından yakında okuyucusu ile buluştu.

  BADER’de Buluşmaktır Yazmak

  Bu haber toplam 1501 defa okunmuştur
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2016 BADER Ankara | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 312 229 54 06 - 229 55 06 | Haber Yazılımı: CM Bilişim